AERO 1651 nylonové Rukavice 10 XXL

AERO 1651 nylonové Rukavice 7 M. Rukavice pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám. Úplet je tenká... více informací »
AERO 1651 nylonové Rukavice 10 XXL
Značka: Aero
8 Kč
Ověřit dostupnost
AERO 1651 nylonové Rukavice 7 M. Rukavice pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám. Úplet je tenká...

AERO 1651 nylonové Rukavice 7 M. Rukavice pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám. Úplet je tenká nylonová vložka z úpletu AERO® BaseKnit, která zajišťuje dokonalou obratnost a přirozenou citlivost. Vložka poskytuje dobrou odolnost proti oděru, obratnost, trvanlivost a dobrou pevnost ve srovnání s bavlnou. Díky nízkému uvolňování vláken a textilního prachu je úplet často používán v čistém prostředí. Někdy je úplet AERO® BaseKnit používán jako vložka do gumových a plastových rukavic pro zvýšení komfortu nošení. Použití je především v automobilovém průmyslu, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, v elektronickém průmyslu, při dokončovacích pracích, u obalové techniky, v laboratorní a farmaceutické činnosti, v potravinářském průmyslu. Rukavice pro všeobecnou ochranu z jemného nylonového úpletu.. Velikost rukavice 7 M. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento vynikající výrobek AERO 1651 nylonové Rukavice 10 XXL od populárního výrobce Aero pořídíte právě zde skutečně levně! Nabídka již od 8 Kč.