AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 10 XXL

AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 9 XL. Rukavice jsou z úpletu AERO® SoftKnit, který zajišťuje skutečně špičkovou obratnost a lepší... více informací »
AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 10 XXL
Značka: Aero
17 Kč
Ověřit dostupnost
AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 9 XL. Rukavice jsou z úpletu AERO® SoftKnit, který zajišťuje skutečně špičkovou obratnost a lepší...

AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 9 XL. Rukavice jsou z úpletu AERO® SoftKnit, který zajišťuje skutečně špičkovou obratnost a lepší odolnost proti oděru a trvanlivost než bavlněný materiál. Střední gramáž úpletu zvyšuje mechanickou ochranu a trvanlivost, a také zvyšuje ochranu proti tvorbě otisků prstů (ochrana produktů). Mimořádně měkká verze s nízkým uvolňováním vláken předurčuje tyto rukavice pro použití v oblastech s vysokými nároky na čistotu nebo při výrobě produktů, kdy je vyžadována ochrana proti nečistotám (výroba světel, elektroniky…). Hladký a měkký povrch rukavic poskytuje dobrou funkčnost pro speciální požadavky použití jako je například závěrečná kontrola povrchu produktu. Použití v automobilovém průmyslu, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, dokončovacích pracech, obalové technice, elektronice, závěrečné kontrolní práce, potravinářský průmysl apod. Rukavice z úpletu AERO® SoftKnit. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento žádaný kus AERO AERO SOFTKNITH Rukavice 10 XXL pocházející od značky Aero můžete získat právě nyní opravdu výhodně! Ceny od 17 Kč.