AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 6 S

AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 9 XL. Rukavice jsou z úpletu z jemného polyesterového/uhlíkového... více informací »
AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 6 S
Značka: Aero
18 Kč
Ověřit dostupnost
AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 9 XL. Rukavice jsou z úpletu z jemného polyesterového/uhlíkového...

AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 9 XL. Rukavice jsou z úpletu z jemného polyesterového/uhlíkového podkladu, je antistatický a vodivý (měrný odpor R=3,9.106 Ω). Podklad poskytuje kvalitní ochranu proti elektrostatickým výbojům. Jemná pletená tkanina snižuje pocení a podklad je možno prát. Použití je v automobilovém průmyslu, elektronice a telekomunikacích, montážích, u jemná práce, při montáži a manipulaci s díly citlivými na statickou elektřinu, při laboratorních prácích, u elektrostatických nátěrů, při jemné práci, u dokončovacích prací, při pracích v oblasti ESD. Rukavice z jemného polyesterového/uhlíkového podkladu. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí. Odolnost proti protržení.

Tento designový produkt AERO BASEKNIT CARBON OPTIMAL 1913 ESD Rukavice antistatické 6 S od populární značky Aero získáte zde nyní skutečně levně. Právě lze objednat jen za 18 Kč.