AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 7 M

AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 8 L. Rukavice z nylonového úpletu AERO® Halfinger, který zajišťuje dokonalou... více informací »
AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 7 M
Značka: Aero
14 Kč
Ověřit dostupnost
AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 8 L. Rukavice z nylonového úpletu AERO® Halfinger, který zajišťuje dokonalou...

AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 8 L. Rukavice z nylonového úpletu AERO® Halfinger, který zajišťuje dokonalou obratnost. Tento úplet je velmi často používán jako vložka do gumových a plastových rukavic pro zvýšení komfortu nošení. Díky nízkému uvolňování vláken a textilního prachu je úplet často používán v čistém prostředí. Použití v automobilovém průmyslu, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, elektronickém průmyslu, dokončovacích pracích, u obalové techniky, v laboratorní a farmaceutické činnosti, v potravinářském průmyslu. Rukavice z nylonového úpletu AERO® Halfinger zajišťující dokonalou obratnost. Velikost rukavice 8 L. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento kvalitní a levný kus AERO BaseKnit Halfinger 1308 Rukavice bezprsté 7 M od značky Aero jednoduše seženete zde teď právě ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 14 Kč.