AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 10 XXL

AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 9 XL. Rukavice jsou pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám, úplet AERO®... více informací »
AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 10 XXL
Značka: Aero
193,20 Kč
Ověřit dostupnost
AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 9 XL. Rukavice jsou pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám, úplet AERO®...

AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 9 XL. Rukavice jsou pro všeobecnou ochranu uživatelů nebo produktů proti nečistotám, úplet AERO® BaseKnit Mix je jemný směsný úplet, který zajišťuje dokonalou obratnost a přirozenou citlivost. Díky obsahu polyesterové příze poskytuje vložka z úpletu lepší ochranu proti oděru, obratnost a trvanlivost, a také dobrou pevnost. Díky obsahu bavlněné příze je úplet měkčí, má vyšší absorpční schopnosti a je pohodlnější. Někdy je úplet AERO® BaseKnit Mix používán jako vložka do gumových a plastových rukavic pro zvýšení komfortu nošení. Použití je v automobilovém průmyslu, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, dokončovací práci, u obalové techniky, v zemědělství a zahradnictví. EN388: XX3XX Rukavice z jemného úpletu. Velikost rukavice 9 XL. . . . .

Tento nejprodávanější kus AERO BaseKnit Mix 1337 Rukavice 10 XXL originál od značky Aero pořídíte u nás teď opravdu výhodně. Akční cena již od 193,20 Kč.