AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 10 XXL

AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 9 XL. Rukavice jsou určeny pro základní mechanickou ochranu proti oděru a... více informací »
AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 10 XXL
Značka: Aero
12 Kč
Ověřit dostupnost
AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 9 XL. Rukavice jsou určeny pro základní mechanickou ochranu proti oděru a...

AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 9 XL. Rukavice jsou určeny pro základní mechanickou ochranu proti oděru a protržení, ochranu uživatelů nebo produktů před nečistotami, mají jemný nylonový úplet AERO® BaseKnit Optimal, který zajišťuje špičkovou obratnost a přirozenou citlivost. Úplet poskytuje dobrou odolnost proti oděru a trvanlivost ve srovnání s bavlnou. Úplet je odolný proti srážení. Mini PVC terčíky na dlani zvyšují odolnost proti oděru, životnost a zajišťují lepší protiskluzovost. Použití v automobilovém průmyslu, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, dokončovacích pracích, u obalové techniky, pro volný čas, zemědělství a zahradnictví. Rukavice určeny pro základní mechanickou ochranu vůči oděru a protržen. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Protiskluzová úprava. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí.

Kvalitní a oblíbený výrobek AERO Dot Mini Optimal 1511 PVC terčíky Rukavice 10 XXL od oblíbené značky Aero snadno získáte na našich stránkách teď se slevou. Cena již od 12 Kč.