AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové 10 XXL

AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové. Rukavice k ochraně proti oděru, proříznutí, protržení a propíchnutí,... více informací »
AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové 10 XXL
Značka: Aero
185 Kč
Ověřit dostupnost
AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové. Rukavice k ochraně proti oděru, proříznutí, protržení a propíchnutí,...

AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové. Rukavice k ochraně proti oděru, proříznutí, protržení a propíchnutí, olejům, nečistotám. Jemný úplet Super Hi-Tech je odolen proti proříznutí, zajišťuje ochranu proti oděru, protržení a propíchnutí, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a komfort. Zesílení dlaně a konečků prstů s použitím vysoce kvalitní hovězí štípenky zajišťuje vynikající protiskluzovost za sucha a velmi dobrou životnost. Hovězí štípenka zvyšuje mechanickou ochranu a snižuje působení tlakové síly. Použití ve sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, stavitelství, u práce s ostrými předměty a rizikem proříznutí a oděru, dopravě. Rukavice k ochraně vůči oděru s jemným úpletem Super Hi-Tech odolen vůči proříznutí,. Velikost rukavice 11 3XL. Materiál. Požadované vlastnosti. Délka rukavic [cm]. Odolnost proti oděru.

Tento neodolatelný produkt AERO LER CUT5 1960 Rukavice kombinované protipořezové 10 XXL od společnosti Aero jednoduše můžete najít tady skutečně levně! Cena od 185 Kč.