AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 7 M

AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, protržení a nečistotám. Jemný nylonový úplet... více informací »
AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 7 M
Značka: Aero
44 Kč
Ověřit dostupnost
AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, protržení a nečistotám. Jemný nylonový úplet...

AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, protržení a nečistotám. Jemný nylonový úplet zajišťuje skutečně špičkovou obratnost. Povrstvení  AERO® LexFoam je speciální vrstva pěnového latexu poskytující vynikající úchop v suchém i vlhkém prostředí a velmi dobrou životnost. Pěnová struktura nánosu AERO® LexFoam eliminuje působení sil a také izoluje ruce od horkých nebo studených předmětů. Prodyšný nános poskytuje mimořádný komfort a snižuje únavu rukou. Pohodlné anatomické tvarování rukavic zajišťuje maximální zručnost. Rukavice s nánosem AERO® LexFoam se přizpůsobují rukám a tím maximálně zvyšují zručnost a komfort uživatele. Rukavice s tímto nánosem se nedoporučují pro práce v olejovém prostředí. Použití při běžné manipulaci, dopravě, pracích s nástroji, zemědělství, zahradnictví a pro volný čas. Velikost 7/M – růžové s kytkou Velikost 8/L – fialové s kytkou Velikost 9/XL – modré s kolečkem Pěnová struktura nánosu AERO® LexFoam. Velikost rukavice 9 XL. . . . .

Unikátní výrobek AERO LexFoam Garden 1916 latex Rukavice povrstvené 7 M od značky Aero jednoduše můžete pořídit právě nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 44 Kč.