AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 8 L. Rukavice proti oděru, protržení a oleji. Úplet je nejjemnější podklad z... více informací »
AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
768 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 8 L. Rukavice proti oděru, protržení a oleji. Úplet je nejjemnější podklad z...

AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 8 L. Rukavice proti oděru, protržení a oleji. Úplet je nejjemnější podklad z nylonu a lycry, zajišťuje dokonalou zručnost, přiléhání a absorpci vlhkosti pro mimořádný komfort. Povrstvení Nános AERO® NitroCom je speciální nitrilový nános s pískovou konečnou úpravou, který poskytuje vynikající uchopení za mokra i za sucha, stejně jako dlouhou životnost. Povrch AERO® NitroCom je určen ke zvýšení adheze mezi rukavicí a uchopenými předměty a zajišťuje vynikající sílu uchopení. Vnitřní nános sestává z hřebenové mikrostruktury, která nejen eliminuje mechanické nárazy a vliv olejů, ale izoluje i proti horkým a studeným předmětům. Jeho prodyšnost nabízí maximální komfort ke snížení únavy rukou. Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, běžné manipulaci, dopravě, práce s nástroji, montáži, jemné práci, opravárenské práci, těžbě a zpracování ropy. Rukavice vůči oděru, protržení a oleji, nejjemnější podklad z nylonu a lycry. Velikost rukavice 8 L. Materiál. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí. Odolnost proti protržení.

Zlevněný produkt AERO NitroCom Premium 1931 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL od značky Aero snadno pořídíte právě teď za akční cenu. Právě teď jen za 768 Kč.