AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný polyesterový úplet... více informací »
AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
11 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný polyesterový úplet...

AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný polyesterový úplet zajišťuje špičkovou obratnost. Povrstvení AERO® NitroFlat je nános hladkého nitrilu, zajišťující vynikající protiskluzovost za sucha, dobrou životnost a silnou ochranu proti oděru. Nitril představuje všeobecně velmi dobrou odolnost proti olejům, mazivům a uhlovodíkovým produktům, a taky aromatickým nebo chlorovaným rozpouštědlům. Neobsahuje žádné proteiny a má velmi nízký obsah katalyzátorů, a proto je uživateli velmi dobře snášen, zejména při dlouhodobém nošení. Nános AERO® NitroFlat je neprodyšný (zcela nepropustná vrstva pro oleje, kapaliny a vzduch). Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, opravárenské práci, v olejářském a naftovém průmyslu, u práce v podmínkách s přítomností olejů. Rukavice s jemným polyesterovým úpletem, zajišťuje špičkovou obratnost, odolnost proti olejům, mazivům a uhlovodíkovým produktům, a též aromatickým nebo chlorovaným rozpouštědlům. Velikost rukavice 6 S. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento levný kus AERO NitroFlat Optimal 1653 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL od populárního výrobce Aero snadno naleznete právě nyní opravdu levně! Aktuálně v akci za 11 Kč.