AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice chránící proti oděru a protržení. Super jemný nylonový úplet... více informací »
AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
35 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice chránící proti oděru a protržení. Super jemný nylonový úplet...

AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 6 S. Rukavice chránící proti oděru a protržení. Super jemný nylonový úplet zajišťuje dokonalou obratnost a přilnavost. Povrstvení AERO® NitroFoam je speciální pěnový nitrilový nános zajišťující vynikající uchopení ve vlhkém i suchém prostředí a nabízející dlouhou životnost. U některých modelů je možné přilnavost a životnost zlepšit přidáním protiskluzových terčíků z nitrilu. Pěnová struktura AERO® NitroFoam eliminuje působení tlaku na ruce při manipulaci s tvrdými předměty, ale také izoluje ruce před působení horkých a studených předmětů. Mimořádně prodyšný nános zajišťuje komfort nošení a snižuje únavu rukou. Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, běžné manipulaci, dopravě, práci s nástroji. EN388: 2121X Rukavice chránící vůči oděru a protržení, super jemný nylonový úplet. Velikost rukavice 6 S. Materiál. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí. Odolnost proti protržení.

Akční a ve slevě kus AERO NitroFoam 1665 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL od známé značky Aero snadno můžete získat tady a teď právě ve výprodejové akci. Nabídky od 35 Kč.