AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 10 XXL

AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 9 XL. Rukavice proti oděru, proříznutí,... více informací »
AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 10 XXL
Značka: Aero
119 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 9 XL. Rukavice proti oděru, proříznutí,...

AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 9 XL. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a olejům. Jemný úplet Super Hi-Tech odolný proti proříznutí zajišťuje ochranu proti oděru, protržení a propíchnutí, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a komfort. Povrstvení AERO® NitroFoam je speciální pěnový nitrilový nános zajišťující vynikající uchopení ve vlhkém i suchém prostředí a nabízející dlouhou životnost. U některých modelů je možné přilnavost a životnost zlepšit přidáním protiskluzových terčíků z nitrilu. Pěnová struktura AERO® NitroFoam eliminuje působení tlaku na ruce při manipulaci s tvrdými předměty, ale také izoluje ruce před působení horkých a studených předmětů. Mimořádně prodyšný nános zajišťuje komfort nošení a snižuje únavu rukou. Použití je v sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, stavitelství, při pracích s ostrými předměty a rizikem proříznutí a oděru, v logistice a skladování, dopravě, v opravárenských pracích, olejářském a naftovém průmysl, práce v podmínkách s přítomností olejů. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a olejům. Velikost rukavice 9 XL. Barva. Materiál. Požadované vlastnosti. Odolnost proti oděru.

Výjimečný a žádaný produkt AERO NitroFoam Dot Cut 5 1687 nitril PVC terčíky Rukavice protipořezové černá 10 XXL od značky Aero najdete nyní opravdu levně! Nabídka již od 119 Kč.