AERO NitroSand Cut 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL

AERO NITROSAND CUT 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice proti oděru, proříznutí (nejvyšší stupeň č.5),... více informací »
AERO NitroSand Cut 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL
Značka: Aero
149 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NITROSAND CUT 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice proti oděru, proříznutí (nejvyšší stupeň č.5),...

AERO NITROSAND CUT 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice proti oděru, proříznutí (nejvyšší stupeň č.5), protržení, propíchnutí a ochrana proti průniku olejů. Jemný úplet Super Hi-Tech odolný proti proříznutí zajišťuje ochranu proti oděru, protržení a propíchnutí, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a komfort. Povrstvení AERO® NitroSand je speciální dvojitý nitrilový nános s pískovaným povrchem zajišťující perfektní úchop v suchém, vlhkém nebo olejovém prostředí, dobrou životnost a silnou ochranu. První hladký nitrilový nános je neprodyšný (totální bariéra proti průniku oleje, kapalin a vzduchu). Druhá povrchová vrstva je navržena tak, aby zvyšovala tření mezi rukavicí a zvedaným předmětem a byl tak zajištěn perfektní úchop v rukavici. Dvojitý nános odstraňuje působení tlaku na ruce při manipulaci s tvrdými předměty, ale také izoluje ruce od horkých nebo studených předmětů. Použití je v sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, stavitelství, u prací s ostrými předměty a rizikem proříznutí a oděru, v logistice a skladování, dopravě, při opravárenských pracích, v olejářském a naftovém průmyslu, při práce v podmínkách s přítomností olejů. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a ochrana proti průniku olejů. Velikost rukavice 6 S. Požadované vlastnosti. Velikost rukavice – BAD. . .

Tento velmi žádaný produkt AERO NitroSand Cut 5 1912 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL od výrobce Aero snadno najdete u nás za výhodnou cenu. Ceny již od 149 Kč.