AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL

AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 7 M. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a... více informací »
AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL
Značka: Aero
1 824 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 7 M. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a...

AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 7 M. Rukavice proti oděru, proříznutí, protržení, propíchnutí a ochrana proti průniku olejů. Jemný úplet Super Hi-Tech je odolný proti proříznutí, zajišťuje ochranu proti oděru, protržení a propíchnutí, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a pohodlí. Povrstvení AERO® NitroSand je speciální dvojitý nitrilový nános s pískovaným povrchem zajišťující perfektní úchop v suchém, vlhkém nebo olejovém prostředí, dobrou životnost a silnou ochranu. První hladký nitrilový nános je neprodyšný (totální bariéra proti průniku oleje, kapalin a vzduchu). Druhá povrchová vrstva je navržena tak, aby zvyšovala tření mezi rukavicí a zvedaným předmětem a byl tak zajištěn perfektní úchop v rukavici. Dvojitý nános odstraňuje působení tlaku na ruce při manipulaci s tvrdými předměty, ale také izoluje ruce od horkých nebo studených předmětů. Použití je v sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, stavitelství, při práce s ostrými předměty a riziku proříznutí a oděru, v logistice a skladování, dopravě, opravárenské práci, olejářském a naftovém průmyslu, v práci v podmínkách s přítomností olejů. EN388: 4X44C EN407: X1XXXX CE, Kategorie II. protipořezové rukavice dvakrát máčené v nitrilu. Velikost rukavice 7 M. Materiál. Požadované vlastnosti. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí.

Exkluzivní výrobek AERO NitroSand Halfback Cut 5 1994 nitril Rukavice protipořezové 10 XXL od top výrobce Aero seženete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Akční ceny již od 1 824 Kč.