AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, ochrana proti průniku olejů. Mimořádně... více informací »
AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
56 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, ochrana proti průniku olejů. Mimořádně...

AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice proti oděru, ochrana proti průniku olejů. Mimořádně jemný nylonový úplet zajišťuje dokonalou obratnost a přilnavost. Povrstvení AERO® NitroSand je speciální dvojitý nitrilový nános s pískovaným povrchem zajišťující perfektní úchop v suchém, vlhkém nebo olejovém prostředí, má dobrou životnost a silnou ochranu. První hladký nitrilový nános je neprodyšný (totální bariéra proti průniku oleje, kapalin a vzduchu). Druhá povrchová vrstva je navržena tak, aby zvyšovala tření mezi rukavicí a zvedaným předmětem a byl tak zajištěn perfektní úchop v rukavici. Dvojitý nános odstraňuje působení tlaku na ruce při manipulaci s tvrdými předměty, ale také izoluje ruce od horkých nebo studených předmětů. Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, při běžné manipulaci, montáži, jemné práci, opravárenské práci, u citlivých dílů, u jemné manipulace, v olejářském a naftovém průmyslu, u prací v podmínkách s přítomností olejů. Rukavice proti oděru, ochrana proti průniku olejů, AERO® NitroSand je speciální dvojitý nitrilový nános s pískovaným povrchem zajišťující perfektní úchop v suchu, vlhku či oleji. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí. Odolnost proti protržení.

Tento vynikající produkt AERO NITROSAND LIGHT DOUBLE 1779 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL s osvědčenou značkou Aero jednoduše seženete právě teď levně. Nabídky již od 56 Kč.