AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL

AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a... více informací »
AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL
Značka: Aero
69 Kč
Ověřit dostupnost
AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a...

AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a nečistotám. Jemný úplet Hi-Tech je odolný proti proříznutí, zajišťuje ochranu proti oděru, protržení, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a komfort. Povrstvení AERO® PurtSkin je speciální tenký polyuretanový nános poskytující vynikající uchopení za mokra i za sucha, stejně jako prvotřídní zručnost. Nános AERO® PurtSkin činí rukavice odolnějšími a flexibilnějšími a nabízí i vynikající citlivost. Nános je určen ke zvýšení odolnosti proti oděru a trhání a jeho prodyšná struktura nabízí maximální komfort ke snížení únavy rukou. Použití je ve sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, při práci s ostrými předměty a rizikem proříznutí a oděru, v logistice a skladování, při dopravě. Rukavice chránící vůči oděru, proříznutí, protržení a nečistotám, jemný úplet Hi-Tech odolný vůči proříznutí, oděru, protržení, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Požadované vlastnosti. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí.

Neodolatelný výrobek AERO PurtSkin Cut3 1673 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL od top výrobce Aero snadno pořídíte na našich stránkách nyní opravdu levně. Akční cena 69 Kč.