AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL

AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a... více informací »
AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL
Značka: Aero
38 Kč
Ověřit dostupnost
AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a...

AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 6 S. Rukavice chránící proti oděru, proříznutí, protržení a nečistotám. Jemný úplet Hi-Tech je odolný proti proříznutí, zajišťuje ochranu proti oděru, protržení, přidaná lycrová a nylonová vlákna zvyšují obratnost a komfort. Povrstvení AERO® PurtSkin je speciální tenký polyuretanový nános poskytující vynikající uchopení za mokra i za sucha, stejně jako prvotřídní zručnost. Nános AERO® PurtSkin činí rukavice odolnějšími a flexibilnějšími a nabízí i vynikající citlivost. Nános je určen ke zvýšení odolnosti proti oděru a trhání a jeho prodyšná struktura nabízí maximální komfort ke snížení únavy rukou. Použití je ve sklářském průmyslu, automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, při práci s ostrými předměty a rizikem proříznutí a oděru, v logistice a skladování, při dopravě. Rukavice chránící vůči oděru, proříznutí, protržení a nečistotám, jemný úplet. Velikost rukavice 6 S. Požadované vlastnosti. . . .

Tento velmi oblíbený produkt AERO PurtSkin Cut4 Optimal 1693 polyuretan Rukavice protipořezové 10 XXL od odblíbeného výrobce Aero snadno můžete pořídit u nás nyní ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 38 Kč.