AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice

AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice. Rukavice z úpletu AERO® SoftKnit Optimal zajišťují špičkovou obratnost a lepší odolnost proti... více informací »
AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice
Značka: Aero
15,40 Kč
Ověřit dostupnost
AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice. Rukavice z úpletu AERO® SoftKnit Optimal zajišťují špičkovou obratnost a lepší odolnost proti...

AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice. Rukavice z úpletu AERO® SoftKnit Optimal zajišťují špičkovou obratnost a lepší odolnost proti oděru a trvanlivost než bavlněný materiál. Vysoká gramáž úpletu zvyšuje mechanickou ochranu a trvanlivost, a také zvyšuje ochranu proti tvorbě otisků prstů (ochrana produktů). Použití v automobilovém průmyslu, v běžná manipulaci, montáži, jemné práci, v gumárenském a plastikářském průmyslu, v dokončovacích pracích, v obalové technice, zemědělství a zahradnictví. Rukavice z úpletu AERO® SoftKnit Optimal. Velikost rukavice 8 L. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento neodolatelný produkt AERO SOFTKNIT OPTIMAL 1339 Rukavice od odblíbeného výrobce Aero snadno seženete tady teď opravdu levně. Akční ceny od 15,40 Kč.