Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside

Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside HF27. Náhradní neoriginální omyvatelný skládaný filtr pro vysavač Parkside PNTS 1250 -... více informací »
Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside
Značka: Jolly
499 Kč
Ověřit dostupnost
Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside HF27. Náhradní neoriginální omyvatelný skládaný filtr pro vysavač Parkside PNTS 1250 -...

Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside HF27. Náhradní neoriginální omyvatelný skládaný filtr pro vysavač Parkside PNTS 1250 – 1400 – 1500, AquaVac Jardin a další typy hrncových vysavačů. Filtr je vyroben z omyvatelného polyesteru. V případě nasádí vody do vysavače nedojde k poškození filtru a vy jej také můžete bez problému vyčistit omytím pod tekoucí vodou. Nesušte v troubě ani u zdrojů sálavého tepla.Pro vyšší pevnost je vnitřní část filtru vyztužena tahokovem.Válcový filtr je vhodný pro vysavače, které pro uchycení filtru k vysavač potřebují spodní víko s otáčecím zajišťovacím mechanismem. Víko není součástí dodávky, ale použijete původní, které se nevyhazuje!Filtr těsní na vysavači vnitřní stranou gumového lemu – tento rozměr je pro funkčnost filtru nejdůležitější.Rozměry válcového filtru:Průměr vnější – 185 mmPrůměr vnitřní – 150 mmVýška – 175 mm. . .

Tento levný produkt Alternativní omyvatelný filtr pro Parkside originál od výrobce Jolly naleznete tady a teď v akci! Nyní lze objednat jen za 499 Kč.