Ardon MAXICHEM 56-635/09

ATG MAXICHEM 56-635 nitril Rukavice povrstvené 9 L. Rukavice ATG MAXICHEM 56-635 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni... více informací »
Ardon MAXICHEM 56-635/09
Značka: ATG
3 048 Kč
Ověřit dostupnost
ATG MAXICHEM 56-635 nitril Rukavice povrstvené 9 L. Rukavice ATG MAXICHEM 56-635 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni...

ATG MAXICHEM 56-635 nitril Rukavice povrstvené 9 L. Rukavice ATG MAXICHEM 56-635 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni ochrany jsou vhodné pro práci v prostředí s chemikáliemi. Tyto rukavice byly podrobeny zkouškám a získaly certifikát podle normy EN 374-3. Rukavice obsahují patentovaný nános mikropěny v úchopové části na pevné nitrilové vrstvě, která je na hustě pleteném úpletu. Povrstvení je v oblasti dlaně a spodní straně prstů.  K OCHRANĚ PŘED OLEJI, KAPALINAMI A CHEMIKÁLIEMI Chemická odolnost – je dodávána prostřednictvím naší technologické platformy LIQUItech ® PRO SNÍŽENÍ ÚNAVY RUKOU Jsou o 25% tenčí, než většina pěnových nitrilových rukavic na trhu a přitom nabízí dvojnásobný mechanický výkon. Forma, přizpůsobení a pocit napodobuje „ruku v klidu“, snižuje únavu rukou a zvyšuje pohodlí. Při výrobě se využívá nejnovější technologie pletení hladkých a zaoblených špiček prstů, což zlepšuje citlivost prstů, na pokožce spočívá pouze měkká vložka. PRO LEPŠÍ VÝKON Optimalizovaná přilnavost, dodávaná díky naší povrchové úpravě micro cup, umožňuje kontrolované uchopení. GRIPtech ® snižuje únavu rukou a zvyšuje bezpečnost. ČISTOTA ZARUČENA Program HandCare ® je používán pro každý jednotlivý produkt ATG ® . Nejen že zajišťuje, aby všechny prvky používané ve výrobním procesu byly pro zaměstnance bezpečné, ale také se myjí všechny rukavice po výrobním procesu jako další krok k zajištění čistoty. Během tohoto procesu praní je dávána přednost použití vody, která je sklízena deštěm, upravována a neustále recyklována z vlastních zařízení na úpravu vody. To umožňuje zaručit, že rukavice budou „čerstvé z obalu“, které jsou certifikovány společností Oeko-Tex ® podle normy 100. Během výrobního postupu se nepoužívají žádné SVHC. A pokud by to nestačilo, rukavice jsou také dermatologicky akreditovány aliancí Skin Health Alliance. Pečeť Skin Health Alliance dává profesionálním uživatelům rukavic poprvé v bezpečnostním průmyslu jistotu, že celá řada rukavic ATG ® je „dermatologicky nezávadná“ a věda a výzkum za nimi je robustní. PARAMETRY: Design – Rukavice – 35 cm Povlak – NBR (nitril-butadienový kaučuk) Délka (velikost 10) – 35 cm Tloušťka dlaně – 1,30 mm Velikosti – 7 (S) – 11 (XXL) Bez silikonu – Ano EN 388:2016 + A1:2018-4121A EN ISO 374-1:2016/Typ A-JKLMNO Rukavice velmi pohodlné a odolné vůči chemikáliím se zajišťovací manžetou a vynikajícím úchopem. Velikost rukavice 9 L. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky. Délka rukavic [cm].

Tento výjimečný produkt Ardon MAXICHEM 56-635/09 od oblíbené značky ATG jednoduše můžete pořídit tady teď právě za akční cenu! Nabídky již od 3 048 Kč.