Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 35

Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 48. Pracovní bezpečnostní sandály ARIA SBA EFO SRC mají ocelovou špičku. Vnější materiál... více informací »
Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 35
Značka: Artra
1 260 Kč
Ověřit dostupnost
Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 48. Pracovní bezpečnostní sandály ARIA SBA EFO SRC mají ocelovou špičku. Vnější materiál...

Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 48. Pracovní bezpečnostní sandály ARIA SBA EFO SRC mají ocelovou špičku. Vnější materiál vyniká vysokou prodyšností, nová designová podešev je neuvěřitelně pohodlná i při dlouhém nošení. Zapínaní je na dva suché zipy – zadní pásek na patě a druhý široký pásek přes nárt – umožňuje utáhnout nebo naopak povolit při vyšším nártu. Díky tomuto pásku je také jednodušší obouvání. Svršek:  hydrofobní mikrovlákno MICRO PRO 2,2 mm  zvyšuje odolnost a prodyšnost Podšívka:  SILVER X s integrovanou ochranou ionty stříbra pro antibakteriální vlastnosti Stélka:  EFFECTOR anatomická, paměťová polyuretanová pěna pro extra vzduchovou suspenzi a prodyšnost Tužinka: ocelová, široký anatomický tvar poskytuje více prostoru pro prsty a optimální fitPodešev: RAPTOR PU.2D s  responzívnym tlumením pro vysokou energetickou návratnost Norma:  EN ISO 20345: 2011 SB AE FO SRC sandály s vysokou prodyšností – ideální i na vysoký nárt včetně bezp. špice. Velikost obuvi 48. Velikost. . . .

Kvalitní a žádaný kus Artra ARIA SBA EFO SRC Sandály 35 od známého výrobce Artra můžete sehnat na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídka od 1 260 Kč.