ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8

ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8. Rukavice ATG MAXICHEM 56-630 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni... více informací »
ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8
Značka: ATG
208 Kč
Ověřit dostupnost
ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8. Rukavice ATG MAXICHEM 56-630 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni...

ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8. Rukavice ATG MAXICHEM 56-630 jsou velmi lehké a díky delší a vyšší úrovni ochrany jsou vhodné pro práci v prostředí s chemikáliemi. Tyto rukavice byly podrobeny zkouškám a získaly certifikát podle normy EN 374-3. Rukavice obsahují patentovaný nános mikropěny v úchopové části na pevné nitrilové vrstvě, která je na hustě pleteném úpletu. Povrstvení je v oblasti dlaně a spodní straně prstů.  K OCHRANĚ PŘED OLEJI, KAPALINAMI A CHEMIKÁLIEMI Chemická odolnost – je dodávána prostřednictvím naší technologické platformy LIQUItech ® PRO SNÍŽENÍ ÚNAVY RUKOU Jsou o 25% tenčí, než většina pěnových nitrilových rukavic na trhu a přitom nabízí dvojnásobný mechanický výkon. Forma, přizpůsobení a pocit napodobuje „ruku v klidu“, snižuje únavu rukou a zvyšuje pohodlí. Při výrobě se využívá nejnovější technologie pletení hladkých a zaoblených špiček prstů, což zlepšuje citlivost prstů, na pokožce spočívá pouze měkká vložka. PRO LEPŠÍ VÝKON Naše protiskluzová povrchová úprava s mikro pohárkem umožňuje kontrolovanou a vynikající přilnavost v olejových a mokrých aplikacích. Protiskluzová rukojeť se používá pouze tam, kde je to skutečně nutné – v oblasti dlaně – aby byla zajištěna flexibilita. GRIPtech ® snižuje únavu rukou a zvyšuje bezpečnost. ČISTOTA ZARUČENA Program HandCare ® je používán pro každý jednotlivý produkt ATG ® . Nejen že zajišťuje, aby všechny prvky používané ve výrobním procesu byly pro zaměstnance bezpečné, ale také se myjí všechny rukavice po výrobním procesu jako další krok k zajištění čistoty. Během tohoto procesu praní je dávána přednost použití vody, která je sklízena deštěm, upravována a neustále recyklována z vlastních zařízení na úpravu vody. To umožňuje zaručit, že rukavice budou „čerstvé z obalu“, které jsou certifikovány společností Oeko-Tex ® podle normy 100. Během výrobního postupu se nepoužívají žádné SVHC. A pokud by to nestačilo, rukavice jsou také dermatologicky akreditovány aliancí Skin Health Alliance. Pečeť Skin Health Alliance dává profesionálním uživatelům rukavic poprvé v bezpečnostním průmyslu jistotu, že celá řada rukavic ATG ® je „dermatologicky nezávadná“ a věda a výzkum za nimi je robustní. PARAMETRY: Materiál: povlak – nitrilobutadienová pryž, podložka – nylon Velikost:- 7 (S) – 11 (XXL) Délka – 30cm Tloušťka dlaně – 1,30mm Bez silikonu – ANO EN 388: 2016 + A1: 2018 – 4121A EN ISO 374-1: 2016/Typ A – JKLMNO Rukavice velmi pohodlné a odolné vůči chemikáliím se zajišťovací manžetou a vynikajícím úchopem. Velikost rukavice 8 M. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej. Akce. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Neodolatelný výrobek ATG MAXICHEM 56-630 nitril Rukavice povrstvené 8 od kvalitní značky ATG jednoduše můžete sehnat u nás opravdu levně! V akci od 208 Kč.