BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 36

BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 48. Stélky do obuvi BENNON ACTIVA INSOLE ESD s ochranou proti elektrostatickým výbojům.... více informací »
BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 36
Značka: BENNON
229 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 48. Stélky do obuvi BENNON ACTIVA INSOLE ESD s ochranou proti elektrostatickým výbojům....

BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 48. Stélky do obuvi BENNON ACTIVA INSOLE ESD s ochranou proti elektrostatickým výbojům. Anatomicky tvarovaná stélka, která je vyvinuta pro podporu podélné a příčné klenby. V oblasti paty je vytvořeno měkké polstrování, které tlumí nárazy na patní kost. Je vyrobena s vyšším podílem aktivního uhlí, které pohlcuje pach a saje pot. Díky těmto vlastnostem se zvyšuje komfort nošení obuvi. Vhodná pro aktivní pracovní prostředí. Svršek: TPU Hi-poly s aktivním uhlím ESD Podšívka: textilie   Stélky do obuvi BENNON ACTIVA INSOLE s ochranou proti elektrostatickým výbojům. Velikost obuvi 48. Velikost. . . .

Výjimečný a žádaný produkt BENNON ACTIVA INSOLE ESD Stélky do obuvi 36 od top výrobce BENNON snadno můžete najít na našich stránkách nyní ve slevě! Nyní za akční cenu 229 Kč.