BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 37

BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 42. Zelené pantofle BENNON COBRA damské. Jsou vysoce komfortní obuv na měkké stélce vyrobené... více informací »
BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 37
Značka: BENNON
1 269 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 42. Zelené pantofle BENNON COBRA damské. Jsou vysoce komfortní obuv na měkké stélce vyrobené...

BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 42. Zelené pantofle BENNON COBRA damské. Jsou vysoce komfortní obuv na měkké stélce vyrobené z pravého korku. Anatomicky tvarovaná platforma podporuje příčnou i podélnou klenbu nožní a díky výrazné patní misce zajišťuje i dobrou stabilitu postavení patní kosti. Izolační vlastnosti korku výborně chrání chodidlo před horkem i chladem odspodu. Usňová stélka zajišťuje vysokou absorpci i desorpci potu a tím sucho a pohodlí při nošení. Mechová mezipodešev účinně tlumí nárazy při chůzi. Podešev je z lehčeného EVA přispívá k nízké hmotnosti.Pantofle jsou ideální pro celodenní nošení. Svršek: useň. Platforma: korek. Podešev: EVA. Norma: EN ISO 20347 OB SRA. Barva: jemně zelená. Velikosti: 37 – 42. Zelené pantofle BENNON COBRA damské. Velikost obuvi 42. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Top kvalita. Sezóna.

Tento unikátní produkt BENNON COBRA dámské Pantofle zelená 37 od známého výrobce BENNON snadno naleznete tady nyní se slevou. Aktuálně v akci za 1 269 Kč.