BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 37

BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 48. Kotníková obuv s hydrofobním svrškem a voděodolnou membránou REGI- TEX®.... více informací »
BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 37
Značka: BENNON
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 48. Kotníková obuv s hydrofobním svrškem a voděodolnou membránou REGI- TEX®....

BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 48. Kotníková obuv s hydrofobním svrškem a voděodolnou membránou REGI- TEX®. Podešev z PU/pryž je odolává proti kontaktnímu teplu. Obuv je vhodná pro celoroční pracovní i outdoorové využití. Obuv bez ocelové tužinky O2. Svršek: useň Action leather 1.8 – 2.0 mm. Podšívka: voděodolná membrána REGI-TEX®. Stélka: WARRIOR trojkomponentní anatomická stélka s odpružujícím prvkem v patě. stabilizační opora: patní části z TPU. Podešev: SPARTACUS PU/pryž. Norma: EN ISO 20347 O2 HRO SRC. Barva: černá. Váha: 1340 gramů / pár / vel.42 Kotníková obuv s hydrofobním svrškem a voděodolnou membránou REGI-TEX®. Velikost obuvi 48. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Sezóna. Odolnost proti kontaktnímu teplu.

Kvalitní a levný kus BENNON FORTIS MEMBRANE HIGH O2 Obuv kotníková 37 pocházející od značky BENNON můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně levně! Nabídky od 1 499 Kč.