BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 40

BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 39. Svářečská kotníková obuv s přezkou pro rychlé vyzutí a jazykem proti jiskrám. Obuv s... více informací »
BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 40
Značka: BENNON
1 019 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 39. Svářečská kotníková obuv s přezkou pro rychlé vyzutí a jazykem proti jiskrám. Obuv s...

BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 39. Svářečská kotníková obuv s přezkou pro rychlé vyzutí a jazykem proti jiskrám. Obuv s ocelovou tužínkou a planžetou. Svršek: voděodolný s použitím obuvi i v prostředí vyžadující standard S3. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Podešev: PU/pryž s odolností až do 300oC a s protiskluznými vlastnostmi SRC. Norma: EN ISO 20345 S3 HRO SRC. Barva: černá. Svářečská obuv BENNON WELDER S3 ocelovou tužínkou a planžetou.. Velikost obuvi 39. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví. Povolání Lehký průmysl.

Tento velmi oblíbený kus BENNON WELDER S3 Obuv kotníková 40 od známého výrobce BENNON snadno můžete najít právě skutečně výhodně. Nabídky již od 1 019 Kč.