Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 10

Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 8. Rukavice BUNTING WHITE polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice... více informací »
Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
248,29 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 8. Rukavice BUNTING WHITE polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice...

Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 8. Rukavice BUNTING WHITE polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice jsou máčené v tenké vrstvě polyuretanu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylonový úplet. Máčení – dlaň a prsty: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 6 (XS) – 11 (XXL) Barva: bílá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Pletené rukavice z nylonového úpletu s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a pružnou manžetou. Velikost rukavice 8. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Nejprodávanější kus Cerva BUNTING WHITE polyuretan Rukavice povrstvené 10 od odblíbeného výrobce Cerva snadno můžete najít tady a teď skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 248,29 Kč.