Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 10

Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUSTARD EVO PVC terčíky jsou povrstvené a směsové. Dále také velmi... více informací »
Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
29,70 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUSTARD EVO PVC terčíky jsou povrstvené a směsové. Dále také velmi...

Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUSTARD EVO PVC terčíky jsou povrstvené a směsové. Dále také velmi komfortní a pružné. Mají PVC terčíky v dlani a na prstech. Rukavice nemají silikon. Materiál: 95% Bavlna/5% Lycra. Dlaň a prsty: PVC terčíky. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika. Velikost: 7 (S) – 11 (XXL) Barva: bílá Norma: EN 420:2003+A1:2009 Bezešvé, pohodlné a pružné rukavice ze směsi bavlny a Lycry bez silikonu s PVC terčíky. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento oblíbený kus Cerva BUSTARD EVO PVC terčíky Rukavice povrstvené 10 od známého výrobce Cerva jednoduše najdete u nás v akci. Nabídky již od 29,70 Kč.