Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 10

Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER MASTER jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z... více informací »
Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 10
Značka: Cerva
328 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER MASTER jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z...

Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER MASTER jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Rukavice mají zesílení z hovězí štípenky v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 5. Materiál: Modifikované skleněné vlákno/Nylon/Spandex®. Zesílení: Hovězí štípenka. Využití rukavic: Vhodná proti pořezu v rizikových oblastech. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 7 (S) – 11 (XXL) Barva: šedá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4542 Pletené bezešvé rukavice z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. Požadované vlastnosti. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Oblíbený a akční kus Cerva CROPPER MASTER Rukavice protipořezové 10 od populární značky Cerva jednoduše můžete sehnat právě teď za výprodejovou cenu! Nabídka od 328 Kč.