Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 10

Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER jsou pletené a protipořezové. Vyrobeny z modifikovaného skleněného... více informací »
Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 10
Značka: Cerva
146 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER jsou pletené a protipořezové. Vyrobeny z modifikovaného skleněného...

Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER jsou pletené a protipořezové. Vyrobeny z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 5. Materiál: Modifikované skleněné vlákno/Nylon/Spandex®.  Využití rukavic: Vhodná proti pořezu v rizikových oblastech. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 7 (S) – 10 (XL) Barva: šedá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-354X Pletené bezešvé rukavice z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. Požadované vlastnosti. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento kvalitní a žádaný produkt Cerva CROPPER Rukavice protipořezové 10 od značky Cerva můžete získat u nás se slevou. Cena již od 146 Kč.