Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 10

Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER STRONG jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z... více informací »
Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 10
Značka: Cerva
280 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER STRONG jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z...

Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 9. Rukavice CROPPER STRONG jsou pletené, kombinované a protipořezové. Vyrobeny z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Rukavice mají zesílení z hovězí štípenky v dlani a na prstech a zdvojenou vrstvu mezi palcem a ukazovákem a překrytými špičkami prstů. Úroveň odolnosti proti prořezu – 5. Materiál: Modifikované skleněné vlákno/Nylon/Spandex®. Zesílení – dlaň a prsty: Hovězí štípenka. Využití rukavic: Vhodná proti pořezu v rizikových oblastech. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 7 (S) – 10 (XL) Barva: šedá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4542 Pletené bezešvé rukavice z modifikovaného skleněného vlákna, Spandexu® a Nylonu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. Požadované vlastnosti. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento akční a ve slevě kus Cerva CROPPER STRONG Rukavice protipořezové 10 od kvalitní značky Cerva můžete sehnat u nás právě ve slevě! Akční ceny od 280 Kč.