Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 10

Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice DIPPER latex jsou pletené. Vybaveny protiskluzovou úpravou v dlani a na prstech.... více informací »
Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
443,12 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice DIPPER latex jsou pletené. Vybaveny protiskluzovou úpravou v dlani a na prstech....

Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice DIPPER latex jsou pletené. Vybaveny protiskluzovou úpravou v dlani a na prstech. Mají pružný náplet na zápěstí. Rukavice jsou polomáčené v latexu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylon. Máčení: Latex. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, inženýrství, zemědělství. Velikost: 7 (S) a 8 (M) jsou v barvě: žlutá-zelená  / a velikosti 9 (L) – 11 (XXL) jsou v barvě: šedá Barva: žlutá-zelená  /  šedá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-3141 Pletené nylonové rukavice polomáčené v latexu s protiskluzovou úpravou v dlani a na prstech a pružným nápletem na zápěstí. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Oblíbený a akční produkt Cerva DIPPER latex Rukavice povrstvené 10 originál od výrobce Cerva snadno seženete tady teď za akční cenu. Akční ceny od 443,12 Kč.