Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10

Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10. Rukavice FH ATRA jsou kombinované, zimní a zateplené. Dále také nepromokavé s... více informací »
Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10
Značka: Cerva
431 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10. Rukavice FH ATRA jsou kombinované, zimní a zateplené. Dále také nepromokavé s...

Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10. Rukavice FH ATRA jsou kombinované, zimní a zateplené. Dále také nepromokavé s prodyšnou membránou. Dlaň mají šitou z Polyesteru a PU, hřbet ruky z pružného nylonového úpletu, který je zesílený PU koženkou. Podšívka v dlani je zhotovena z polyesteru v kombinaci s bambusem a podšívka na hřbetu je zhotovena z polyesterového izolačního materiálu. Zateplení je Thinsulate® 40 g. Rukavice mají reflexní doplňky. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Jsou dostupné pouze na blistrech. Materiál: Dlaň: Polyester/Polyuretan. Hřbet: Nylonový úplet – pružný. Podšívka: Dlaň: Polyester/Bambus. Podšívka: Hřbet: Polyesterový izolační materiál. Zateplení: Thinsulate®. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou práci a manipulaci v chladném prostředí. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, automobilový průmysl, stavebnictví a stavební práce, sklad, služby a logistika. Velikost: 8 (M) / 10 (XL) Barva: černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-3122, EN 511:2006-1XX Zateplené kombinované zimní nepromokavé rukavice s prodyšnou membránou a reflexními doplňky. Velikost rukavice 10. Hmotnost. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej. Akce.

Kvalitní a žádaný kus Cerva FH ATRA Rukavice kombinované zimní 10 originál od značky Cerva jednoduše můžete najít právě teď levně! Právě teď jen za 431 Kč.