Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 10

Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 9. Rukavice CORAX jsou kombinované. Rukavice jsou vybaveny protiskluzovými potisky na prstech a... více informací »
Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 10
Značka: Cerva
314 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 9. Rukavice CORAX jsou kombinované. Rukavice jsou vybaveny protiskluzovými potisky na prstech a...

Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 9. Rukavice CORAX jsou kombinované. Rukavice jsou vybaveny protiskluzovými potisky na prstech a mají zesílenu úchopovou plochu v dlani. Díky jemné nylonové tkanině na bocích prstů zajišťují snadnou pohyblivost. Dále mají nastavitelnou manžetu na suchý zip. Na manžetě mají logo “ fh „.Jsou dostupny pouze na blistrech. Materiál: Syntetický materiál s vlastnostmi jemné štípané usně, boky prstů: Nylonová tkanina Využití rukavic: Vhodny pro všestrannou práci a manipulaci v prostředí pro minimální rizika Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, zahrádkářství Velikost: 8 (M) – 11 (XXL) Barva: černá-žlutá Norma: EN 420:2003 Rukavice se zesílenou úchopovou plochou na dlani. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento kvalitní a levný výrobek Cerva FH CORAX Rukavice kombinované 10 od kvalitní značky Cerva snadno seženete zde teď právě opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 314 Kč.