Cerva JAY Rukavice kombinované 11 červená

Cerva JAY Rukavice kombinované 10 žluté. Rukavice JAY jsou kombinované a mají v dlani podšívku. Úroveň odolnosti proti prořezu -... více informací »
Cerva JAY Rukavice kombinované 11 červená
Značka: Cerva
855 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva JAY Rukavice kombinované 10 žluté. Rukavice JAY jsou kombinované a mají v dlani podšívku. Úroveň odolnosti proti prořezu -...

Cerva JAY Rukavice kombinované 10 žluté. Rukavice JAY jsou kombinované a mají v dlani podšívku. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Vyrábějí se ve třech různých barevných kombinacích. Materiál: Dlaň: Vepřová lícovka. Hřbet a manžeta: Bavlněná tkanina. Využití rukavic: Vhodny pro všestrannou práci a manipulaci. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 9 (L) – 11 (XXL) Barva: modrá-žlutá / bílá-žlutá / červená-žlutá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-1111 Kombinované rukavice z vepřové lícovky v dlani. Velikost rukavice 10. Hmotnost. . . .

Ve slevě tento výrobek Cerva JAY Rukavice kombinované 11 červená od značky Cerva snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě levně. Akční cena od 855 Kč.