Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 10

Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX LIKE LIME polyuretan jsou pohodlné a kombinované. Mají... více informací »
Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
67 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX LIKE LIME polyuretan jsou pohodlné a kombinované. Mají...

Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX LIKE LIME polyuretan jsou pohodlné a kombinované. Mají mimořádnou citlivost uchopení. V prstech jsou ideální pro lehké vnitřní i venkovní domácí práce. Jsou máčeny v Polyuretanu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylonový úplet. Máčení: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro lehké vnitřní i venkovní domácí práce. Velikost: 7 (S) – 10 (XL) Barva: zelená Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Nylonové rukavice máčené v polyuretanu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento kvalitní a levný produkt Cerva KIXX LIKE LIME polyuretan Rukavice povrstvené 10 od značky Cerva naleznete právě nyní ve výprodejové akci! Akční cena již od 67 Kč.