Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 7

Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX PRETTY PINK polyuretan jsou dámské, pohodlné a kombinované.... více informací »
Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 7
Značka: Cerva
67 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX PRETTY PINK polyuretan jsou dámské, pohodlné a kombinované....

Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice KIXX PRETTY PINK polyuretan jsou dámské, pohodlné a kombinované. Mají mimořádnou citlivost uchopení. V prstech jsou ideální pro lehké vnitřní i venkovní domácí práce. Jsou máčeny v Polyuretanu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylonový úplet. Máčení: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro lehké vnitřní i venkovní domácí práce. Velikost: 7 (S) – 9 (L) Barva: růžová Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Dámské nylonové rukavice máčené v polyuretanu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento akční a ve slevě produkt Cerva KIXX PRETTY PINK polyuretan Rukavice povrstvené 7 značky Cerva jednoduše pořídíte právě nyní téměř zdarma! Teď za akční cenu 67 Kč.