Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu červená 58

Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu žlutá 52. Pánské pracovní kalhoty do pasu KNOXFIELD v HI-VIS provedení. Kalhoty... více informací »
Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu červená 58
Značka: Cerva
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu žlutá 52. Pánské pracovní kalhoty do pasu KNOXFIELD v HI-VIS provedení. Kalhoty...

Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu žlutá 52. Pánské pracovní kalhoty do pasu KNOXFIELD v HI-VIS provedení. Kalhoty mají elastický pás. Dvě postranní kapsy a jedna multifunkční kapsa na nohavici. D kroužek pro přichycení identifikační karty. Dvě nakládané zadní kapsy s patkou a poutko na nářadí v kontrastní barvě. Do zesílené oblasti kolen je možné vložit kolenní výztuhy. Záložka na nohavici umožňující prodloužení délky až o 5 cm. Zadní strana spodku nohavice je zesílená a v černé barvě. Kalhoty mají dekorativní prošití. Materiál: 80 % polyester, 20 % bavlna. Gramáž: 290g/m2. Barva: žlutá, žlutá-oranžová, oranžová, červená. Norma: EN ISO 20471. Kalhoty pracovní do pasu KNOXFIELD HI-VIS. Barva žlutá. Hmotnost. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Kvalitní a levný kus Cerva KNOXFIELD HI-VIS Kalhoty pracovní do pasu červená 58 pocházející od značky Cerva jednoduše najdete nyní se slevou. V akci od 1 249 Kč.