Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu bílá/šedá 56

Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu šedá/oranžová 66. Kalhoty pracovní do pasu MAX pohodlného střihu s multifunkčními kapsami,... více informací »
Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu bílá/šedá 56
Značka: Cerva
223 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu šedá/oranžová 66. Kalhoty pracovní do pasu MAX pohodlného střihu s multifunkčními kapsami,...

Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu šedá/oranžová 66. Kalhoty pracovní do pasu MAX pohodlného střihu s multifunkčními kapsami, například kapsou na mobil. Kromě standardních velikostí, je zde možnost i prodloužených délek na výšku 194 cm. Kalhoty jsou v různé barevné škále. Jsou vhodny pro práci na zahradě, nebo do kteréhokoli provozu. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny s gramáží 260g/m2. Kalhoty do pasu MAX jsou nahrazeny:  Kalhoty pracovní do pasu MAX NEO Kalhoty pracovní do pasu MAX s multifunkčními kapsami. Barva šedá/oranžová. Hmotnost. Velikost oděvu. Výška postavy. Materiál.

Oblíbený a kvalitní produkt Cerva MAX Kalhoty pracovní do pasu bílá/šedá 56 od výrobce Cerva jednoduše můžete sehnat zrovna za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 223 Kč.