Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu antracit 46

Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu petrolejová 64. Stylové pánské pracovní 3/4 kalhoty  NEURUM PERFORMANCE, jsou vyrobeny  z... více informací »
Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu antracit 46
Značka: Cerva
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu petrolejová 64. Stylové pánské pracovní 3/4 kalhoty  NEURUM PERFORMANCE, jsou vyrobeny  z...

Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu petrolejová 64. Stylové pánské pracovní 3/4 kalhoty  NEURUM PERFORMANCE, jsou vyrobeny  z inovativního elastického materiálu TrifibetexPRO a CORDURA. Materiál TrifibetexPRO se skládá z 90 % nylonu a 10 % spandexu. Nylon poskytuje materiálu pevnost  za jakéhokoliv počasí a odolnost proti zásadám i chemickým prostředkům. Spandex nakonec kalhotům dodá  jedinečnou vlastnost  a tou je pružnost, materiál je díky ní schopen se napnout až do dvojnásobku své původní délky a následně se zase díky své tvarové paměti vrátí do původního stavu. Zaručí Vám tak jedinečnou pohodnost při každodenním nošení bez jakéhokoliv omezení v pohybu. Inovativní materiál CORDURA je umístěný v oblasti kolen a tím zajistí delší životnost i při nošení v náročnějších pracovních podmínkách. Navíc jsou kalhoty v těchto místech zpevněny trojitým prošitím. Pružný pas kalhot zajišťuje pohodlí při práci v sedě i ve stoje. Zepředu mají 3/4 kalhoty 2 hluboké kapsy, následně velkou multifunkční kapsu na levém stehnu. Vzadu jsou 2 další uzaviratelné kapsy. 3/4 kalhoty lze doplnit stylovou pracovní BUNDOU NEURUM CLS S KAPUCÍ nebo BUNDOU NEURUM CLS BEZ KAPUCE.   Materiál: 95 % TrifibetexPRO,  5 % polyester Zesílení: trojité prošití materiálu, ve více namáhaných místech 3/4 kalhot, kontrastními barvami. Barevné varianty: antracitová, petrolejová, navy modrá a tmavě olivová 3/4 kalhoty NEURUM PERFORMANCE z inovativního materiálu TrifibetexPRO a CORDURA.. Barva petrolejová. Hmotnost. Velikost oděvu. Velikost. .

Neodolatelný produkt Cerva NEURUM PFM 3/4 Kalhoty do pasu antracit 46 od značky Cerva jednoduše můžete sehnat právě teď levně. Akční cena již od 1 349 Kč.