Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 10

Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 9. Rukavice PALAWAN latex jsou pletené. Mají pružný náplet na zápěstí.... více informací »
Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 10
Značka: Cerva
51 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 9. Rukavice PALAWAN latex jsou pletené. Mají pružný náplet na zápěstí....

Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 9. Rukavice PALAWAN latex jsou pletené. Mají pružný náplet na zápěstí. Rukavice jsou s vrstvou mikroporézního paropropustného latexu v dlani a na prstech. Materiál: Nylon. Máčení – dlaň a prsty: Mikroporézní paropropustný Latex Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, inženýrství. Velikost: 7 (S) až 11 (XXL) Barva: oranžová-černá / žlutá-černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-3131 ůpletové nylonové rukavice s mikroporézním latexem v prodeji po jednou páru. Velikost rukavice 9. Barva. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento diskontní produkt Cerva PALAWAN BLISTR latex Rukavice povrstvené žlutá 10 od oblíbené značky Cerva jednoduše získáte teď ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 51 Kč.