Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 10

Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 11. Rukavice PALAWAN WINTER latex jsou pletené a zateplené. Mají... více informací »
Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 10
Značka: Cerva
97 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 11. Rukavice PALAWAN WINTER latex jsou pletené a zateplené. Mají...

Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 11. Rukavice PALAWAN WINTER latex jsou pletené a zateplené. Mají pružný náplet na zápěstí. Rukavice jsou s vrstvou mikroporézního paropropustného latexu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylon. Máčení: Latex. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci v chladném prostředí. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, inženýrství. Velikost: 9 (L) / 11 (XXL) Barva: oranžová-černá / žlutá-černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-1331, EN 511:2006-X2X Zateplené pletené nylonové rukavice s mikroporézním paropropustným pěnovým latexem a pružným nápletem na zápěstí. Velikost rukavice 11 XXL. Barva. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento vynikající výrobek Cerva PALAWAN WINTER latex Rukavice povrstvené zimní oranžová 10 originál od značky Cerva snadno můžete pořídit zde teď opravdu levně. Akční cena již od 97 Kč.