Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 10

Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 8. Rukavice QUAIL PVC terčíky jsou povrstvené, pletené a směsové. Dále také... více informací »
Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
21,90 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 8. Rukavice QUAIL PVC terčíky jsou povrstvené, pletené a směsové. Dále také...

Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 8. Rukavice QUAIL PVC terčíky jsou povrstvené, pletené a směsové. Dále také oboustranné. Vybaveny pružným nápletem na zápěstí. Mají PVC terčíky v dlani, na hřbetu a prstech. Materiál: Polyester/Bavlna. Dlaň, hřbet a prsty: PVC terčíky. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, zemědělství. Velikost: 8 (M) / 10 (XL) Barva: bílá-modrá Norma: EN 420:2003+A1:2009 Pletené bezešvé oboustranné rukavice ze směsi polyesteru a bavlny s PVC terčíky. Velikost rukavice 8. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Exkluzivní produkt Cerva QUAIL PVC terčíky Rukavice povrstvené 10 od oblíbené značky Cerva jednoduše získáte právě teď se slevou. Akční ceny od 21,90 Kč.