Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 10

Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 9. Rukavice RAIL NON vinyl jsou jednorázové, nepudrované a zhotovené z vinylu.... více informací »
Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 10
Značka: Cerva
180 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 9. Rukavice RAIL NON vinyl jsou jednorázové, nepudrované a zhotovené z vinylu....

Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 9. Rukavice RAIL NON vinyl jsou jednorázové, nepudrované a zhotovené z vinylu. Jsou vhodny pro krátkodobý styk s netukovými potravinami a atestovány pro přímý styk s netukovými potravinami. V balení je 100 ks. Materiál: Vinyl.  Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou práci a manipulaci v potravinářském a hygienickém prostředí. Povolání: Laboratoře, zdravotní péče, potravinářský průmysl, zpracovávání potravin, úklidová činnost.  Velikost: 7 (S) – 10 (XL) Barva: bílá Norma: EN 420:2003, EN 374-1, EN 374-2 Vinylové rukavice BEZ pudru. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Požadované vlastnosti. . .

Tento diskontní produkt Cerva RAIL NON nepudrované vinyl Rukavice jednorázové 10 od známé značky Cerva snadno můžete pořídit právě opravdu levně. Akční cena od 180 Kč.