Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 10

Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice REDWING latex jsou pletené a ze směsné příze. Mají pružný náplet. Rukavice... více informací »
Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
46,10 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice REDWING latex jsou pletené a ze směsné příze. Mají pružný náplet. Rukavice...

Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 9. Rukavice REDWING latex jsou pletené a ze směsné příze. Mají pružný náplet. Rukavice jsou napuštěné latexem. V dlani a na prstech je další silná vrstva latexu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 2. Materiál: Směsná příze Polyester/Bavlna. Máčení – dlaň a prsty: Latex. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, stavebnictví a stavební práce, zemědělství, sklad, služby a logistika. Velikost: 9 (L) / 11 (XXL) Barva: bílá-oranžová Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-3232 Pletené rukavice ze silné směsné příze polyester/bavlna napuštěné latexem. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento oblíbený kus Cerva REDWING latex Rukavice povrstvené 10 od kvalitní značky Cerva můžete sehnat na našich stránkách nyní se slevou. Nabídky od 46,10 Kč.