Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 11

Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 9. Rukavice ROSE FINCH jsou kombinované a mají zateplení 3M Thinsulate®. Jsou vybaveny... více informací »
Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 11
Značka: Cerva
184 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 9. Rukavice ROSE FINCH jsou kombinované a mají zateplení 3M Thinsulate®. Jsou vybaveny...

Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 9. Rukavice ROSE FINCH jsou kombinované a mají zateplení 3M Thinsulate®. Jsou vybaveny manžetou. Materiál: Dlaň: Vepřová lícovka. Hřbet a manžeta: Bavlněná tkanina. Využití rukavic: Vhodny pro všestrannou práci a manipulaci v zimním prostředí. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 9 (L) / 11 (XXL) Barva: červená-žutá / zelená-žlutá Norma: EN 420:2003+A1:2009 Kombinované rukavice jsou z vepřové lícovky se zateplením 3M Thhnsulate®. Velikost rukavice 9. Barva. Hmotnost. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej.

Ve slevě tento produkt Cerva ROSE FINCH Rukavice kombinované zimní 11 od výrobce Cerva jednoduše najdete zde teď právě ve slevě! Právě teď jen za 184 Kč.