Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 10

Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 7. Rukavice SCOTER PVC jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice jsou polomáčené v... více informací »
Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
11 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 7. Rukavice SCOTER PVC jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice jsou polomáčené v...

Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 7. Rukavice SCOTER PVC jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice jsou polomáčené v barevném PVC v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Bavlna. Máčení – dlaň a prsty: barevné PVC. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika. Velikost: 7 (S) / 10 (XL) Barva: zelená / rudá / modrá / oranžová Norma: EN 420:2003+A1:2009 Pletené bavlněné různobarevné rukavice polomáčené v barevném PVC. Velikost rukavice 7. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Dobrá cena.

Oblíbený kus Cerva SCOTER PVC Rukavice povrstvené 10 od top výrobce Cerva jednoduše pořídíte právě teď v akci. Právě lze objednat jen za 11 Kč.