CXS MANI Rukavice textilní zimní 10

CXS MANI Rukavice textilní zimní 8. Zimní volnočasové rukavice CXS MANI jsou z měkkého a pohodlného fleecu. Mají moderní norský... více informací »
CXS MANI Rukavice textilní zimní 10
Značka: CXS
162 Kč
Ověřit dostupnost
CXS MANI Rukavice textilní zimní 8. Zimní volnočasové rukavice CXS MANI jsou z měkkého a pohodlného fleecu. Mají moderní norský...

CXS MANI Rukavice textilní zimní 8. Zimní volnočasové rukavice CXS MANI jsou z měkkého a pohodlného fleecu. Mají moderní norský vzor na hřbetu s reflexním proužkem. Dlaň je vyztužena polyuretanem, fleecová podšívka, gumička v zápěstí. Na konci palce, ukazováčku a prostředníčku je materiál umožňující ovládání dotykových displejů. Materiál: 100 % polyester polar fleece, podšívka: 100 % polyester – fleece. Délka rukavic: 27 – 28 cm. Barva: šedá. Rukavice textilní zimní CXS MANI umožňující ovládání dotykových displejů.. Velikost rukavice 8. Materiál. Délka rukavic [cm]. Pohlaví. Reflexní doplňky.

Kvalitní a žádaný produkt CXS MANI Rukavice textilní zimní 10 s osvědčenou značkou CXS pořídíte nyní skutečně levně. Nabídky již od 162 Kč.