CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 44-46

CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 52-54. Panské pracovní kalhoty s laclem zimní CXS SIRIUS... více informací »
CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 44-46
Značka: CXS
999 Kč
Ověřit dostupnost
CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 52-54. Panské pracovní kalhoty s laclem zimní CXS SIRIUS...

CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 52-54. Panské pracovní kalhoty s laclem zimní CXS SIRIUS BRIGHTON. Mají pas s poutky na opasek. Náprsní kapsa s klopou, přední klínové kapsy. Multifunkční kapsy na obou stranách. Kolena zesílena materiálem 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh. Dvě zadní kapsy s klopami. Šle jsou s gumou vzadu. Kalhoty mají reflexní doplňky pro lepší viditelnost. Materiál: základní: canvas 65% polyester 35% bavlna, doplňkový: kepr: 65% polyester 35% bavlna Gramáž: 270g/m2 Barva: černá – žlutá                                         Panské pracovní kalhoty s laclem zimní reflexní doplňky pro lepší viditelnost. Barva černá/žlutá. Velikost oděvu. Velikost oděvu – BAD. . .

Kvalitní a levný výrobek CXS SIRIUS BRIGHTON pánské Kalhoty pracovní s laclem zimní černá/žlutá 44-46 pocházející od značky CXS jednoduše pořídíte u nás opravdu výhodně. Akční cena 999 Kč.