Delta Plus Baseball diamond bílá

DeltaPlus žlutá BASEBALL DIAMOND V žlutá Ochranná přilba žlutá žlutá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V je  s... více informací »
Delta Plus Baseball diamond bílá
Značka: DeltaPlus
412 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus žlutá BASEBALL DIAMOND V žlutá Ochranná přilba žlutá žlutá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V je  s...

DeltaPlus žlutá BASEBALL DIAMOND V žlutá Ochranná přilba žlutá žlutá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V je  s ventilací ABS. Má vylepšený tvar „baseballové kšiltovky“ za účelem zlepšení vertikálního vidění. Testované i pro nošení kšiltem dozadu pro maximální výhled směrem nahoru – komplet celý vnitřní postroj, včetně potních pásek, lze otočit. Polyamidový vnitřní postroj: 3 textilní pásky s osmibodovým uchycením. Pěnový potní pás. Systém Rotor na úpravu velikosti obvodu pro velikost hlavy v rozmezí: 53 cm až 63 cm. Dvě možné pozice popruhu (horní/dolní) pro vyšší komfort. Přilba je v různých barvách. Stříbrný pásek pro vysokou viditelnost.  Elektrická izolace až do 1000 V AC nebo 1500 V DC. Živostnost přileb: 7 let od data výroby, 4 roky od prvního použití. Přilba BASEBALL DIAMOND V bez ventilace. Barva žlutá. Hmotnost. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl.

Velmi oblíbený produkt Delta Plus Baseball diamond bílá od známého výrobce DeltaPlus můžete najít u nás teď téměř zdarma. Akční cena 412 Kč.